Etusivu Esitykset Yhteystiedot Valokuvia Videoita
TitinkiTitinki


Ryhmämme tavoittaa parhaiten sähköpostilla
titinkitulitanssi (at) gmail.com

Tulevista keikoista saat parhaiten tietoa liittymällä Facebook-sivumme faniksi.

Lisäksi voitte halutessanne ottaa yhteyttä myös suoraan ryhmämme jäseniin:
Milja Savela - milja.savela (at) gmail.com
Iiris Savela - iiris.savela (at) gmail.com
Jani Valtari - jani.valtari (at) gmail.com
Marika Panttila - marika.panttila (at) hotmail.com
Sanna Ristimäki - ser2104 (at) googlemail.com
Vesna Harju - vesna.harju (at) gmail.com
Jari Ratilainen - jariratilainen (at) hotmail.com
Sami Järvimäki - sampa (at) mbnet.fi
Minna Kempe - minnakempe (at) hotmail.com

Nettisivuun liittyvissä asioissa voit ottaa yhteyttä Jani Valtariin, osoite yläpuolella.


Content Management Powered by CuteNews